Wczytuję dane...

Olejem naturalnym

Podłogi olejowane za pomocą olejów naturalnych są przez nas coraz częściej wybierane jako gustowny element wykończenia mieszkania. Niestety nie zawsze wiemy, jak się z nimi obchodzić, żeby nie zatracić ich naturalnego, ciepłego charakteru. Czyszczenie podłóg olejowanych należy przeprowadzać w miarę często, za pomocą specjalistycznych środków, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu

 

 > Produkty do codziennej pielęgnacji podłóg olejowanych olejami naturalnymi powinny być stworzone na bazie naturalnych mydeł, czy też naturalnych olejów roślinnych. Ważne jest również to, żeby miały neutralne pH. Rozcieńczonymi środkami czyszczącymi należy przecierać podłogę przy pomocy wilgotnego, ale nigdy mokrego, mopa.

 

  > Do pielęgnacji okresowej podłóg olejowanych zaleca się stosowanie dobrej jakości konserwantów, jak również olejów konserwujących przeznaczonych do odpowiedniego typu podłóg. Dzięki zawartym w nich naturalnym detergentom (np. olejom roślinnym czy żywicy balsamicznej) możliwe jest mało inwazyjne usunięcie plam i wyczyszczenie tłuszczów z powierzchni drewna. Dodatkowo znakomicie maskują rysy i zadrapania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów