Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4014701617104
Producent: Loba

Loba Cleaner to środek czyszczący do podłóg korkowych, parkietów olejowanych i lakierowanych, posadzek kamiennych i podłóg elastycznych. Wyróżnia się przyjemnym zapachem i skutecznym działaniem - usuwa intensywne zabrudzenia, także tłuste plamy, które zdążyły wchłonąć w mytą powierzchnię. Dodatkowo odświeża wygląd podłogi, dzięki czemu prezentuje się ona znacznie lepiej. Preparat przed użyciem należy rozcieńczyć z wodą, postępując zgodnie z dołączonymi instrukcjami. Dostępne opakowania: 1l.

Silny, wysokoskoncentrowany środek czyszczący do rozcieńczania z wodą, o przyjemnym zapachu, nieuszkadzający czyszczonych powierzchni. Stworzony specjalnie na potrzeby linii produktów pielęgnacyjnych LOBACARE®, jednak o uniwersalnym zastosowaniu. Dokładnie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia oraz nadaje podłodze świeży wygląd. Zalecany do wszystkich podłóg korkowych, parkietu i parkietu wielowarstwowego zarówno olejowanego jak i lakierowanego. Idealnie nadaje się także do czyszczenia podłóg elastycznych i posadzek kamiennych.

 

Dostępne opakowania: 1L

 

Potrzebujesz więcej informacji? 

Karta techniczna

Środek o uniwersalnym zastosowaniu Loba Cleaner. Może być wykorzystywany do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni - równie dobrze sprawdza się w przypadku podłóg drewnianych (zarówno lakierowanych, jak i olejowanych), parkietów, podłóg korkowych, a nawet posadzek kamiennych. Przywraca powierzchniom świeży wygląd oraz dokładnie usuwa wszelkie zabrudzenia, a nawet tłuszcz. Płyn jest przeznaczony do rozcieńczania z wodą. Wydziela przyjemny zapach zwiększający wrażenie świeżości. Opakowanie 1 l.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...