Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 860001081589
Producent: Walrus Oil

Wosk twardy olejny do mebli i blatów FURNITURE BUTTER

 Pojemność: puszka 474 ml (16 oz.)

 Kolor: bezbarwny (naturalny)

Olejowosk w formie masła do mebli Walrus Oil to połączenie olejów i wosków roślinnych. Olej do drewna wnika wgłąb drewna zabezpieczając je od środka, podczas gdy twarde woski olejne tworzą warstwę ochronną na powierzchni drewna, zapewniając mu ochronę przed wodą. Masło "wyciąga" naturalne kolory i odcienie drewna. FURNITURE BUTTER może być używany jako całkowicie samodzielny produkt i rozwiązanie "dwa w jednym" - jako zabezpieczenie blatów i mebli i jednocześnie wykończenie drewnianych powierzchni.

Wykonany ręcznie z oleju z nasion Perilla, oleju krokoszowego, oleju z nasion konopi, oleju tungowego, wosku Carnauba, wosku Candelilla, kalafonii sosnowej, z nutą limonki.

 

Wskazówka: olejowosk do mebli i blatów może być również stosowany po zastosowaniu FURNITURE FINISH, lub przed stosowaniem FURNITURE WAX.

 - O delikatnym zapachu

- Wykończenie matowe/satynowe

- 100% wykonany z olejów roślinnych

- Bezpieczny dla skóry

- Składniki klasy spożywczej

Sposób użycia olejowosku do mebli:

1. Nałóż cienką warstwę olejowosku do blatów aż do całkowitego pokrycia powierzchni.

2. Zetrzyj nadmiar po 12-24 godz za pomocą czystej szmatki lub białego pada. Możesz powtarzać nakładanie olejowosku do uzyskania pożądanego wyglądu.

3. Po nałożeniu ostatniej warstwy należy odczekaj 24 - 48 godzin, aby powierzchnia była sucha w dotyku.

4. Całkowite schnięcie może potrwać do 1 tygodnia, a całkowite chemiczne utwardzenie do 4 tygodni. Wysoka wilgotność i wysoka temperatura mogą wydłużyć czas utwardzania. Przez ten czas chroń powierzchnię przed wilgocią.

 

 

 

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...