Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7312795222134
Producent: Bona

Olej pielęgnacyjny Bona Care Oil

do podłóg olejowanych

 

Pojemność: 1 litr

Kolor: bezbarwny

 

BonaCare Oil jest szybkoschnącym olejem przeznaczonym do konserwacji wcześniej olejowanych podłóg drewnianych. Olej o niskiej lepkości. Unikalna mieszanina różnych olejów roślinnych pozwala na doskonałą penetrację drewna. Bona Care Oil wydziela bardzo mało zapachu, wypełnia pory w drewnie, zapewniając doskonałą jego ochronę. Ze względu na wysoką zawartość substancji stałych, Bona Care Oil może być stosowany do olejowania zasadniczego, poprzez dwukrotne nałożenie na surowe drewno i pozostawienie przez noc do wyschnięcia.

 

> Olej o niskiej lepkości, łatwo się z nim pracuje
> Bezpieczny do stosowania na zabawkach dla dzieci, zgodny z normą EN 71-3
 

Wskazówka: Jeśli powierzchnia jest mocno zużyta i straciła część pigmentacji, można dodać do 20% Bona Craft Oil w kolorze korespondującym do Bona Care Oil.

 

Sposób użycia:

 

Przygotowanie:

  • Jeśli to konieczne, podłogi wcześniej zabezpieczone Bona Craft Oil muszą być dokładnie oczyszczone przy użyciu Bona Soap lub Bona Deep Clean System i pozostawione do wyschnięcia przed nałożeniem Bona Care Oil. Doprowadzić produkt do temperatury pokojowej, wstrząsnąć pojemnikiem przed użyciem.
 

Aplikacja:

  • Rozprowadzić cienko po podłodze przy użyciu Bona Wool Pad lub białym padem umieszczonym pod polerką.
  • Usunąć nadmiar oleju bawełnianą szmatką i pozostawić do wyschnięcia

Bona Care Oil to wysokiej jakości olej pielęgnacyjny do podłóg olejowanych. Doskonale sprawdza się do konserwacji podłóg, gwarantując ich skuteczną ochronę. Środek wyróżnia się niską lepkością i dobrą penetrację drewna. Wszystko to przekłada się na zwiększoną efektywność działania. Bona Care Oil nadaje się do również do olejowania zasadniczego, realizowanego poprzez dwukrotne nałożenie środka na surowe drewno. Jest w pełni bezpieczny, także dla zabawek dziecięcych. Dostępne opakowanie: 1 litr.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...