Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Producent: Saicos

Środek do konserwacji powierzchni olejowanych

Saicos Wax Care 8199 to środek przeznaczony do pielęgnacji i konserwacji powierzchni pokrytych woskiem i olejem (szczególnie do mebli oraz podłóg drewnianych i korkowych). Może być stosowany dwojako - jako preparat do regeneracji drewna, jak i produkt do usuwania trwałych plam. Produkt został opracowany na bazie naturalnych składników, dzięki czemu znakomicie regeneruje i odświeża mocno wyeksploatowane powierzchnie drewniane. Regularna pielęgnacja z wykorzystaniem Ecoline Wax Care chroni powierzchnię, regeneruje ją i odświeża.

 

Szczegóły użycia

 

Przeznaczenie: olejowane podłogi i powierzchnie drewniane, podłogi pokryte olejami UV

 

Częstość użycia: co ok. 3 miesiące – szczególnie w miejscach mocno eksploatowanych (w obrębie drzwi, pod stołami jadalnymi)

Sposób użycia: w celu regeneracji Ecoline Wax Care dobrze wstrząsnąć, następnie nalać na pozbawioną kurzu powierzchnię i równomiernie rozetrzeć przy użyciu ścierki – pozostawić do wyschnięcia (45 min) i wypolerować ściereczką. W celu usunięcia trwałych plam niewielką ilość Ecoline Wax Care nanieść na podłogę i usunąć plamy ścierką. Nigdy nie wolno używać druciaków, ostrych mikrowłókien lub szorujących środków czyszczących.

Film instruktażowy: 

Pojemność: 1 l

 

Wydajność z 1 litra na gładkim drewnie: 1 litr wystarcza na ok. 200 m2

 

Czas schnięcia: ok. 45 min

 

Przechowywanie: w zamkniętym pojemniku zdatne co najmniej 1 rok

Więcej informacji: karta techniczna 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...