Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Woca

Woca Maintenance Oil olej pielęgnacyjny

Pojemność: 1 litr

Kolor: Biały

 

Olej pielęgnacyjny Woca Maintenance Oil do wszystkich olejowanych powierzchni drewnianych. Wnika głęboko w pory drewna i konserwuje je od wewnątrz, nie zakrywając naturalnego rysunku podłogi. Wersja w kolorze białym do drewna w jasnych odcieniach. Produkt może być nanoszony w sposób tradycyjny lub za pomocą spryskiwacza. Olej chroni przed wnikaniem wilgoci i brudu, przywraca utracony, biały kolor drewna w miejscach, gdzie powłoka została przetarta.

Wydajny - 30-40 m2 na litr

 

Zalecany do wszelkich olejowanych powierzchni drewnianych, idealny do regularnej pielęgnacji olejowanych podłóg drewnianych. Odświeża, konserwuje i zabezpiecza. Proste nanoszenie zarówno ręcznie jak i maszynowo. Wersja w kolorze białym - do podłóg w jasnych odcieniach, uzupełnia biały kolor w miejscach, gdzie został on "wytarty" w trakcie eksploatacji podłogi (ciągi komunikacyjne,itp.).

 

Sposób użycia:

 

  • Oczyścić podłogę WOCA Intensive Wood Cleaner.
  • Pozostawić do wyschnięcia na co najmniej 8 godzin  (podłoga musi być całkowicie sucha)
  • Przed obróbką należy zawsze wykonać próbę na niewielkiej powierzchni w mało widocznym miejscu

 

Aplikacja:

  • Pojemnik gruntownie wymieszać.
  • Nakładać ok. 100 ml oleju na 4 m² podłogi za pomocą pada, wałka malarskiego o krótkim włosiu, szmaty lub, w przypadku większych powierzchni, maszyny polerskiej.
  • Zwracać uwagę, aby wetrzeć Maintenance Oil całkowicie w drewno, polerować do momentu, aż drewno nasyci się i będzie miało jednolity wygląd.
  • Przed przejściem do olejowania innej części powierzchni wytrzeć podłogę czystą, suchą szmata bawełnianą, na powierzchni nie może pozostawać nadmiar oleju.
  • W ten sposób nanieść olej na całą podłogę.

Uwaga: W ciągu pierwszych 3 dni, tj. w okresie, w którym olej ulega utwardzeniu, nie należy narażać podłogi na kontakt z wodą lub innymi cieczami ani jej myć.

 Dostępne opakowania: 1 litr i 2,5 litra

 

Potrzebujesz więcej informacji?

  

Film instruktażowy

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...