Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7312797003410
Producent: Bona

Wkład do Spray Mopa Bona Oiled Floors Cleaner 

Pojemość: 850 ml

 

Bona Oiled Floors Cleaner to wysokiej jakości wkład czyszczący do mopa Spray Mop. Środek doskonale sprawdza się do mycia olejowanych podłóg drewnianych. Wyróżnia się on neutralnym pH, dlatego okaże się nie tylko skuteczny podczas usuwania trudnych plam, ale też w pełni bezpiecznych. Co więcej, zapewnia on formułę „bez smug”, dlatego nie pozostawia on na powierzchni podłogi żadnych śladów. Wkład można stosować wraz z ze środkami konserwującymi, pastami, a także wieloma innymi produktami marki Bona.

> przeznaczony specjalnie do podłóg olejowanych

> gotowy, łatwy w użyciu

> całkowicie biodegradowalny

  Certyfikat GREENGUARD

Certyfikat jest wydawany przez organizację UL Environment; tylko produkty spełniające najbardziej rygorystyczne normy na świecie dotyczące emisji związków chemicznych, mogą poszczycić się tym wyróżnieniem. W praktyce oznacza to, że jakość powietrza w pomieszczeniu, gdzie używane są produkty z certyfikatem jest znacznie wyższa, niż po zastosowaniu środków bez certyfikatu.

  

 

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Odkurzyć podłogę, aby usunąć z niej piasek i inne zanieczyszczenia przed czyszczeniem podłogi na mokro
  • Lekko spryskać małą powierzchnię podłogi
  • Wytrzeć podłogę przy użyciu Bona Padu Czyszczącego.
  • Wypłukać lub wymienić Bona Pad Czyszczący, gdy jest on zabrudzony
  • Uporczywe plamy, ślady obcasów, gumy lub klejące się plamy usunąć poprzez spryskanie środka czyszczącego bezpośrednio na brudne miejsce i pozostawić na kilka minut do zadziałania środka
  • Zetrzeć to miejsce czystym Bona Padem Czyszczącym.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...