Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Producent: Bona

Bona Oil Cleaner - wkład do Spray Mopa

środek do czyszczenia podłóg olejowanych

Pojemość: 0,85 L

 

Środek do czyszczenia podłóg drewnianych Bona został opracowany specjalnie do skutecznego czyszczenia olejowanych podłóg drewnianych. Jest to wygodny, gotowy do użycia środek czyszczący o neutralnym pH. Dzięki specjalnej formule „bez smug” nie pozostawia matowych śladów, a jednocześnie skutecznie usuwa nawet najbardziej oporne zabrudzenia. Środek ten można stosować wraz ze środkiem do konserwacji podłóg drewnianych, pastami do podłóg drewnianych oraz wieloma innymi produktami Bona służącymi do zabezpieczania powierzchni drewnianych.

> przeznaczony specjalnie do podłóg olejowanych

> gotowy, łatwy w użyciu

> całkowicie biodegradowalny

 

Sposób użycia:

  • Odkurzyć podłogę, aby usunąć z niej piasek i inne zanieczyszczenia przed czyszczeniem podłogi na mokro
  • Lekko spryskać małą powierzchnię podłogi
  • Wytrzeć podłogę przy użyciu Bona Padu Czyszczącego.
  • Wypłukać lub wymienić Bona Pad Czyszczący, gdy jest on zabrudzony
  • Uporczywe plamy, ślady obcasów, gumy lub klejące się plamy usunąć poprzez spryskanie środka czyszczącego bezpośrednio na brudne miejsce i pozostawić na kilka minut do zadziałania środka
  • Zetrzeć to miejsce czystym Bona Padem Czyszczącym.

Bona Oil Cleaner to wysokiej jakości wkład czyszczący do mopa Spray Mop. Środek doskonale sprawdza się do mycia olejowanych podłóg drewnianych. Wyróżnia się on neutralnym pH, dlatego okaże się nie tylko skuteczny podczas usuwania trudnych plam, ale też w pełni bezpiecznych. Co więcej, zapewnia on formułę „bez smug”, dlatego nie pozostawia on na powierzchni podłogi żadnych śladów. Wkład można stosować wraz z ze środkami konserwującymi, pastami, a także wieloma innymi produktami marki Bona.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...