Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8014885019769
Producent: Borma

Borma Holzmasse K2 dwuskładnikowa szpachla do drewna

Pojemność: 750 ml + utwardzacz

Kolor: Czarny

 

Borma Holzmasse K2 to dwuskładnikowa szpachla poliestrowa z dodatkiem pyłu drzewnego. Idealnie nadaje się do renowacji mebli, okien lub innych elementów drewnianych. Doskonale uzupełnia ubytki, wykazując się wyjątkowo skuteczną przyczepnością do podłoża. Szpachla jest szybkoschnąca i łatwa do szlifowania, dzięki czemu w krótkim czasie możemy przejść do kolejnych prac.

Nadaje się do użycia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Borma Holzmasse K2 należy nakładać na czystą i odtłuszczoną powierzchnię
  • Do potrzebnej ilości szpachli dodać utwardzacz w stosunku K2-100g / utwardzacz- 2,5g
  • W przypadku konieczności nakładania kilku warstw, należy to robić w odstępach 6-7 minut
  • Po połączeniu z utwardzaczem produkt zaczyna polimeryzować, proces całkowitego utwardzenia trwa 15-40 minut w temperaturze 20 stopni C
  • Po całkowitym wyschnięciu można rozpocząć szlifowanie powierzchni

Czarna, dwuskładnikowa szpachla Borma Wachs Holzmasse K2, wykorzystywana do renowacji mebli oraz wielu innych konstrukcji z drewna. Dzięki przygotowanej formule świetnie uzupełnia ubytki, znacząco ułatwia również szlifowanie. Wyróżnia się ponadto krótkim czasem schnięcia oraz atrakcyjną, czarną barwą. Z powodzeniem może być stosowana nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale również na zewnątrz. W pozytywny sposób wpływa na wygląd nawet starych i mocno zniszczonych mebli. Dostępne opakowanie: 750 ml.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...