Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4250113323138
Producent: Saicos

Wosk twardy olejny do wykańczania podłóg drewnianych

 

Wosk twardy olejny Premium Saicos  to szybkoschnący preparat służący do wykańczania intensywnie użytkowanych powierzchni drewnianych oraz korkowych. Łączy w sobie najlepsze cechy olejów i wosków, dzięki czemu zarówno skutecznie chroni powierzchnię przed zabrudzeniami, uszkodzeniami i szybkim wycieraniem, jak i reguluje wilgotność drewna oraz hamuje jego kurczenie i pęcznienie. Wersja matowa. Opakowanie 0,75 l.

 

Szczegóły użycia

 

Przeznaczenie: różnego rodzaju powierzchnie drewniane i korkowe wewnątrz pomieszczeń (podłogi, blaty, meble)

Sposób użycia: cienką warstwę preparatu nanieść na suchą i oczyszczoną powierzchnię (maksymalna wilgotność drewna - 12%). Powtórzyć aplikację produktu. Drewno lakierowane powinno zostać wcześniej przeszlifowane. Nie rozcieńczać - dobrze wymieszać. 

Uwaga! Po naniesieniu na podłogę korkową warstwy produktu jego nadmiar należy szybko zebrać szpachelką do lakieru (preparat błyskawicznie przedostaje się do powierzchni korkowej).

Film instruktażowy:

Kolor: efekt surowego drewna 3333

 

Pojemność: 0,75 l

 

Wydajność na litr: ok. 14 m2 przy dwukrotnym pokryciu. W przypadku korka zużycie produktu może być większe.

 

Czas schnięcia: podstawowe schnięcie po 4 godz., całkowite - co najmniej po 3­–5 godz. zależnie od czynników zewnętrznych (temperatura, wilgotność powietrza). Produkt schnie oksydacyjne, dlatego podczas aplikacji preparatu należy otworzyć okna w celu zapewnienia możliwie dobrej cyrkulacji powietrza.

 

Utwardzenie powierzchni: ok. 4–5 dni

 

Przechowywanie: w zamkniętym pojemniku zdatne co najmniej 5 lat

 

Dostępne opakowania: 0,75 l, 2,5 l

 

Twardy wosk olejny Premium Saicos 3305 to preparat do zabezpieczania i wykańczania mebli, podłóg drewnianych oraz korkowych. Stanowi połączenie naturalnych olei i wosków, dzięki czemu jest w pełni ekologiczny. Olejowosk tworzy na powierzchni drewna powłokę ochronną, która zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci i brudu, a także jest odporna na ścieranie. Preparat jest szybkoschnący (kilka godzin). Utwardzenie powierzchni następuje po ok. 4-5 dniach. Produkt w wersji matowej. Opakowanie 0,75 l.

Więcej informacji: karta techniczna

Saicos Premium Hardwax-oil to preparat łączący w sobie cechy olejów i wosków do drewna. Służy do zabezpieczenia drewnianych powierzchni o dużej eksploatacji (podłogi, stoły, blaty) przed nadmiernym ścieraniem, zniszczeniami, a także wnikaniem brudu i wilgoci. Redukuje kurzenie się i pęcznienie drewna. Środek wnika w strukturę drewna, dzięki czemu wzmacnia jego wytrzymałość od wewnątrz. Może być stosowany w kuchni i łazience. Środek szybkoschnący. Kolor bezbarwny - matowy. Opakowanie 0,75 l.