Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4250113323558
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Saicos

Wosk twardy olejny do wykańczania podłóg drewnianych

 

Wosk twardy olejny Premium Saicos 3305 to produkt przeznaczony do profesjonalnego wykańczania powierzchni drewnianych i korkowych. Łączący w sobie oleje i woski produkt skutecznie zabezpiecza podłogi oraz meble z drewna narażone na intensywne zużywanie (np. stoły i blaty kuchenne). Ma otwartoporową strukturę, dzięki czemu efektywnie reguluje wilgotność, redukuje kurczenie się i pęcznienie drewna, jak również zapewnia naturalną ochronę przed ścieraniem, wodą i brudem. Nadaje drewnu matowe wykończenie. Produkt szybkoschnący. Opakowanie 2,5 l.

 

Szczegóły użycia

 

Przeznaczenie: podłogi drewniane wewnątrz pomieszczeń (parkiet, podłoga z drewna litego, mozaika parkietowa, podłoga fornirowana), wszystkie rodzaje podłóg korkowych (parkiety korkowe, płytki korkowe), inne, mocno użytkowane powierzchnie drewniane (blaty kuchenne, stołowe, meble i inne przedmioty drewniane we wnętrzach)

Sposób użycia: produkt wymieszać (nie rozcieńczać), a następnie nanieść równomiernie cienką warstwę na powierzchnię. Powtórzyć. Nie wylewać środka bezpośrednio, lecz stosować wanienkę malarską. Na powierzchnię korkową nanieść pierwszą cienką warstwę, a następnie szybko zebrać szpachelką do lakieru, ponieważ olej bardzo szybko wnika w powierzchnię.

Uwaga! Powierzchnia drewniana musi być sucha i czysta (max. wilgotność drewna 12%). Przed przystąpieniem do aplikacji produktu drewno lakierowane przeszlifować lub oczyścić z farby i dokładnie zebrać pył po szlifowaniu. Powierzchnie, na których zastosowano oleje lub wosk, nie wymagają szlifowania. Drewno, które jest podatne na przebarwienia (np. sosna lub inne drzewa iglaste), w pomieszczeniach wilgotnych zaleca się pokryć warstwą SAICOS Wood Impregnation biocide-free bez środków biobójczych. Na meble łazienkowe należy położyć warstwę SAICOS Ground Oil Extra Thin, a bezpośrednio po niej dwie warstwy SAICOS Premium Hardwax-Oil.

Film instruktażowy:

Kolor: bezbarwny matowy 3305

 

Pojemność: 2,5 l

 

Wydajność na litr: ok. 14 m2 przy dwukrotnym pokryciu. W przypadku korka zużycie produktu może być większe.

 

Czas schnięcia: co najmniej 3­–5 godz. Schnięcie oksydacyjne – w trakcie i po zakończeniu prac należy zapewnić dobrą cyrkulację powietrza.

 

Utwardzenie powierzchni: ok. 4–5 dni

 

Przechowywanie: w zamkniętym pojemniku zdatne co najmniej 5 lat

 

Dostępne opakowania: 0,75 l, 2,5 l

 

Wosk twardy olejny Premium Saicos 3305 służy do profesjonalnego wykańczania powierzchni drewnianych i korkowych. Pozwala na regulację wilgoci i redukcję kurczenia/pęcznienia drewna, a także zapewnia ochronę przed wodą, brudem i ścieraniem. Prezentowany olejowosk nadaje drewnu matowe wykończenie. Produkt powstał na bazie naturalnych olei i wosków, dzięki czemu jest w pełni ekologiczny. Preparat jest szybkoschnący (3-5h). Utwardzenie powierzchni następuje po ok. 4-5 dniach. Opakowanie 2,5 l.

Więcej informacji: karta techniczna

Saicos Premium Hardwax-oil to preparat łączący w sobie najlepsze cechy olejów i wosków do drewna. Służy do zabezpieczenia drewnianych powierzchni o dużej eksploatacji przed nadmiernym ścieraniem, zniszczeniami, a także wnikaniem brudu i wilgoci. Redukuje kurzenie się i pęcznienie. Wnika w drewno, dzięki czemu zapewnia mu lepszą wytrzymałość. Preparat może być stosowany do zabezpieczania przestrzeni drewnianych w kuchni i łazience. Opakowanie 2,5 l. Kolor bezbarwny - matowy. Środek szybkoschnący.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...