Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4250113323237
Producent: Saicos

Wosk twardy olejny do wykańczania podłóg drewnianych

 

Profesjonalny olejowosk Premium Saicos 3200 w wersji satynowo-matowej służy do odpowiedniej konserwacji i zabezpieczania powierzchni drewnianych i korkowych. Jego unikalne składniki (oleje i woski) sprawiają, że drewno jest zabezpieczone przed zabrudzeniami, wodą i nadmiernym wycieraniem. Dzięki otwartoporowej strukturze kontroluje wilgotność drewna, a także redukuje jego kurczenie i pęcznienie. Z tych względów nadaje się do profesjonalnego wykańczania tych powierzchni, które są narażone na intensywną eksploatację - podłogi, schody, blaty, stoły. Produkt szybkoschnący. Opakowanie 0,75 l.

 

Szczegóły użycia

 

Przeznaczenie: wszystkie rodzaje drewnianych i korkowych podłóg (np. parkiety, podłogi z desek), meble, blaty, zabawki dla dzieci

 

Sposób użycia: na podłoże nanieść dwie cienkie warstwy nierozcieńczonego olejowosku. Przed aplikacją produktu powierzchnia musi zostać odpowiednio przygotowana - należy ją oczyścić i wysuszyć. W przypadku drewna lakierowanego konieczne jest jego przeszlifowanie.

 

Film instruktażowy:

 

Kolor: bezbarwny satynowy mat 3200

 

Pojemność: 0,75 l

 

Wydajność na litr: ok. 14 m2 przy dwukrotnym pokryciu. W przypadku korka zużycie produktu może być większe.

 

Czas schnięcia: podłoga drewniana: min. 3-5 godz., podłoga korkowa: min. 6-10 godz. (zależnie od temperatury i wilgotności). Pełne utwardzenie po ok 4-5 dniach.

Uwaga! Produkt schnie oksydacyjnie - pomieszczenie, w którym następuje aplikacja preparatu, musi być wietrzone na bieżąco.

 

Utwardzenie powierzchni: ok. 4–5 dni

 

Przechowywanie: w zamkniętym pojemniku zdatne co najmniej 5 lat

 

Dostępne opakowania: 0,75 l, 2,5 l

Wosk twardy olejny Premium Saicos 3200 służy do profesjonalnego wykańczania oraz zabezpieczania podłóg i mebli drewnianych. Produkt powstał na bazie naturalnych olei i wosków, dzięki czemu jest w pełni ekologiczny. Tworzy na powierzchni powłokę ochronną, która zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci i brudu, a także jest odporna na ścieranie. Pomimo powłoki ochronnej drewno może swobodnie oddychać. Nadaje powierzchni satynowo-matowe wykończenie. Jest szybkoschnący (kilka godzin). Opakowanie 0,75 l. 

Więcej informacji: karta techniczna

Saicos Premium Hardwax-oil to preparat łączący w sobie zarówno cechy olejów, jak i wosków do drewna. Służy do zabezpieczenia drewnianych powierzchni narażonych na nadmierną eksploatację. Sprawdzi się na stołach, podłogach i schodach. Chroni przed nadmiernym wycieraniem i uszkodzeniami. Redukuje kurzenie się, pęcznienie drewna i przedostawanie się brudu. Wnika w strukturę drewna, dzięki czemu wzmacnia jego wytrzymałość od wewnątrz. Szybkoschnący. Nadaje satynowo-matowy efekt. Opakowanie 0,75 l.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...