Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4250113323558
Producent: Saicos

Wosk twardy olejny do wykańczania podłóg drewnianych

 

Wosk twardy olejny Premium Salcos 3305 to idealny wybór dla osób poszukujących sprawdzonego środka do wykańczania powierzchni drewnianych. Unikalna mieszanka olejów i wosków powoduje, że skutecznie chroni podłogi oraz drewniane meble przed efektami intensywnego użytkowania. Świetnie sprawdzi się zatem przy zabezpieczaniu  m.in. stołów i blatów kuchennych. Poprzez swoją otwartoporową strukturę umożliwia efektywną regulację wilgotności, redukcję zmian objętości drewna, jak również zapewnia drewnu naturalną ochronę przed ścieraniem, wodą i brudem. Matowa wersja kolorystyczna. Produkt szybkoschnący. Opakowanie 2,5 l.

 

Szczegóły użycia

 

Przeznaczenie: mocno eksploatowane powierzchnie drewniane i korkowe we wnętrzach - różnego rodzaju podłogi (parkiety, mozaiki parkietowe, podłogi fornirowane itd.), elementy wyposażenia (blaty, stoły) i inne przedmioty drewniane (zabawki, dekoracje)

Sposób użycia: przed aplikacją preparatu wyczyścić i osuszyć powierzchnię, ewentualnie zeszlifować lakier. Drewno w pomieszczeniach wilgotnych zaleca się pokryć najpierw warstwą SAICOS Wood Impregnation biocide-free bez środków biobójczych. W celu pierwszego olejowoskowania produkt wymieszać i równomiernie nałożyć na podłoże dwie cienkie warstwy. W przypadku regeneracji drewna wystarczy jedna warstwa preparatu.

Uwaga! Nie wylewać preparatu bezpośrednio na powierzchnię, ale stosować wanienkę malarską.

Kolor: bezbarwny satynowy mat 3200

 

Pojemność: 2,5 l

 

Wydajność na litr: ok. 14 m2 przy dwukrotnym pokryciu. W przypadku korka zużycie produktu może być większe.

 

Czas schnięcia: min. 3 godz., pełne utwardzenie produktu po ok. 4-5 dniach.  Schnięcie oksydacyjne – podczas aplikacji w pomieszczeniu musi być zapewniona dobra cyrkulacja powietrza.

 

Utwardzenie powierzchni: ok. 4–5 dni

 

Przechowywanie: w zamkniętym pojemniku zdatne co najmniej 5 lat

 

Dostępne opakowania: 0,75 l, 2,5 l

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Karta techniczna Saicos Woskt Twardy Olejny 3200

Wosk Twardy Olejny Premium Saicos 3200 jest produktem łączącym w sobie zarówno olej, jak i wosk. Z jednej strony pozwala na regulację wilgoci i redukcję kurczenia/pęcznienia drewna, z drugiej - zapewnia ochronę przed wodą, brudem i ścieraniem. Można stosować go do wszystkich rodzajów podłóg drewnianych i korkowych oraz do innych mebli czy przedmiotów wykonanych z drewna (w tym zabawek). Pozostawia na powierzchni satynowo-matowe wykończenie. Jest szybkoschnący (kilka godzin). Opakowanie 2,5 l.

Saicos Premium Hardwax-oil to preparat służący do zabezpieczenia drewnianych powierzchni narażonych na nadmierną eksploatację. Łączy w sobie najlepsze cechy olejów i wosków do drewna. Chroni przed nadmiernym wycieraniem i uszkodzeniami. Redukuje kurzenie się, pęcznienie drewna i wnikanie brudu. Wnika w strukturę drewna, dzięki czemu wzmacnia jego wytrzymałość od wewnątrz. Dzięki niemu zabezpieczysz stoły, podłogi i schody. Produkt szybkoschnący. Nadaje satynowo-matowy efekt. Opakowanie 2,5 l.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...