Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4014701616206
Producent: Loba

mydło do czyszczenia podłóg olejowanych i woskowanych

 

Pojemność: 1 litr

 

Środek do codziennego czyszczenia i pielęgnacji olejowanych i woskowanych podłóg drewnianych, kamiennych i korkowych. Czyści gruntownie i delikatnie, tworząc jednocześnie ochronną warstwę mydła. Usuwa mocne zabrudzenia i resztki wosków. Intensywne czyszczenie umożliwia łatwą renowację olejowanych podłóg bez szlifowania.  Nie zawiera rozpuszczalników.

 

Obszar zastosowań:

 • Nadaje się do delikatnego czyszczenia pielęgnacyjnego z natłuszczaniem olejowanych i woskowanych podłóg
 • Przy zmianie proporcji może być  stosowany jako intensywny zmywacz, usuwa uporczywe zanieczyszczenia i optymalnie przygotowuje podłoże do dodatkowego impregnowania olejami
 

Do podłóg olejowanych na biało polecamy specjalną wersję mydła w kolorze białym.

Instrukcja stosowania:

 

Czyszczenie pielęgnacyjne:

 • Luźne zabrudzenia i pył usunąć wcześniej odkurzaczem, miotłą lub mopem.
 • W celu regularnego czyszczenia pielęgnacyjnego dodać ok. 50–100 ml ParkettSoap na wiadro wody (10 l). Dzięki takiemu rozwiązaniu podłoga zostaje nawilżona mgiełką i oczyszczona mopem
 • Użycie zbyt dużej ilości wody w połączeniu z długim czasem działania może powodować spęcznienie parkietu i podłóg korkowych, dlatego też należy tego unikać.
 • Regularne polerowanie maszyną jednotarczową z założonym białym padem specjalnym LOBATOOL lub ręcznie za pomocą szczotki do szorowania i szmatki z mikrowłóknami LOBATOOL zwiększa odporność warstwy pielęgnacyjnej.
 

Intensywne czyszczenie:

 • Wymieszać ParkettSoap z wodą w stosunku 1:2, pokryć powierzchnię przy użyciu pojemnika do spryskiwania lub mopa
 • Następnie należy zebrać rozpuszczone zabrudzenia  przy użyciu odkurzacza lub zebrać ją szmatkami albo mopem i umyć podłogę czystą wodą.
 • Aby uniknąć pęcznienia drewna, należy używać tylko takiej ilości materiału, która jest niezbędna oraz ograniczyć czas działania do niezbędnego minimum
 • Na dużych powierzchniach można pracować odcinkami
 • Po wyschnięciu przez noc konieczne jest zastosowanie LOBACARE® ParkettOil lub pierwotnie zastosowanego oleju gruntującego

Dostępne opakowania: 1L  

 

Potrzebujesz więcej inormacji?

Karta techniczna

Mydło Loba ParkettSoap to specjalistyczny środek przeznaczony do codziennej pielęgnacji drewnianych podłóg olejowanych i woskowanych. Przy zastosowaniu odpowiednich proporcji (1:2) może być stosowany również jako intensywny zmywacz do uporczywych zabrudzeń - używany w ten sposób zapewnia renowację czyszczonych powierzchni. Usuwa brud i plamy, a także pozostałości po środkach konserwacyjnych i resztki wosku. Produkt na bazie naturalnych tłuszczy - nie zawiera rozpuszczalników. Opakowanie 1 l.

Loba ParkettSoap to profesjonalne mydło czyszczące, przeznaczone do podłóg olejowanych i woskowanych. Doskonale sprawdza się na powierzchniach drewnianych, korkowych i kamiennych. Usuwa intensywne zabrudzenia i resztki wosków, a także tworzy warstwę ochronną. Ze względu na naturalny skład, mydło może posłużyć do renowacji podłóg olejowanych bez konieczności szlifowania. Preparat nie zawiera rozpuszczalników, dlatego jest w pełni bezpieczny dla podłóg delikatnych. Dostępne opakowania: 1l.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...