Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7312797003151
Producent: Bona

 Bona Oil Cleaner

środek do czyszczenia podłóg olejowanych

 

 Pojemość: 2,5L

 

Środek do czyszczenia podłóg drewnianych Bona został opracowany specjalnie do skutecznego czyszczenia olejowanych podłóg drewnianych. Jest to wygodny, gotowy do użycia środek czyszczący o neutralnym pH. Dzięki specjalnej formule „bez smug” nie pozostawia matowych śladów, a jednocześnie skutecznie usuwa nawet najbardziej oporne zabrudzenia. Środek ten można stosować wraz ze środkiem do konserwacji podłóg drewnianych, pastami do podłóg drewnianych oraz wieloma innymi produktami Bona służącymi do zabezpieczania powierzchni drewnianych.

 

> przeznaczony specjalnie do podłóg olejowanych

> gotowy, łatwy w użyciu

> całkowicie biodrgradowalny

 

Wielkośc opakowania: 1L; 2,5L

Bona Oil Cleaner jest specjalistycznym produktem przeznaczonym do czyszczenia podłóg olejowanych. Ma neutralne pH i jest całkowicie biodegradowalny. Efektywnie usuwa nawet najbardziej oporne zabrudzenia, nie pozostawiając przy tym smug oraz matowych śladów. Łagodnie odświeża i skutecznie czyści drewno. Można go stosować wraz z produktami do konserwacji i pastami do podłóg drewnianych. Jest łatwy w użyciu, wystarczy spryskać nim powierzchnię i wyczyścić przy użyciu czystego pada. Opakowanie 2,5 l.

Bona Cleaner for Oiled Floors to specjalistyczny środek czyszczący do olejowanych podłóg drewnianych. Dzięki opracowanej formule „bez smug” nie pozostawia po sobie żadnych śladów, gwarantując przy tym bardzo wysoką skuteczność usuwania nawet najtrudniejszych zabrudzeń, związanych z plamami, które weszły głęboko w drewno. Jest bardzo prosty w użyciu, wyróżnia się neutralnym pH. Można z niego korzystać razem z pastami i wieloma innymi środkami konserwującymi marki Bona. Dostępne opakowanie: 2,5 litra.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...