Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Producent: Saicos

Koncentrat do mycia podłóg drewnianych

 

Saicos Wash Care 8101 to koncentrat przeznaczony do mycia podłóg drewnianych i korkowych. Produkt został opracowany na bazie mydeł roślinnych i naturalnych dodatków pielęgnacyjnych, dzięki czemu doskonale łączy się z wodą i pozwala na czyszczenie podłóg bez pozostawiania smug. Regularna pielęgnacja z wykorzystaniem Ecoline Wax Care chroni powierzchnię, regeneruje ją i odświeża.

 

Szczegóły użycia

 

Przeznaczenie: podłogi drewniane i korkowe z woskowaną/olejowaną powierzchnią, podłogi laminowane, wszelkie inne zmywalne podłogi, jak PCV, linoleum, ceramika, płytki, a także meble oraz inne powierzchnie drewniane wewnątrz pomieszczeń pokryte woskiem, olejem lub lakierem

 

Częstość użycia: kilka razy w tygodniu, nawet codziennie

Sposób użycia: do 5 l wody nalać 2 nakrętki Saicos Ecoline Wash Care, a następnie zmyć podłogę wilgotnym, ale nie mokrym, mopem

Pojemność: 1 l

 

Przechowywanie: w zamkniętym pojemniku zdatne bezterminowo

 

Więcej informacji: karta techniczna

Saicos Ecoline Wash Care to produkt stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji i czyszczeniu drewnianych powierzchni olejowanych lub woskowanych. Świetnie nadaje się do częstego czyszczenia podłóg i mebli po codziennej eksploatacji. Koncentrat został opracowany na bazie naturalnych składników i mydeł roślinnych, pozwalających na bezpieczne zmywanie podłóg drewnianych. Z powodzeniem może być stosowany również na powierzchniach korkowych. Stosować zgodnie z zaleceniami. Bezbarwny. Opakowanie 1 l.

Saicos Colorwachs to dekoracyjny wosk do powierzchni drewnianych. Produkt stworzony z myślą o dekoracji drewnianych drzwi, listw, boazerii sufitowej i ściennej, zabawek dziecięcych, zniszczonych mebli. Środek służy nie tylko do aranżacji, ale także zabezpiecza drewno przed wnikaniem wilgoci i brudu. Przeznaczony do stosowania na drewnianych powierzchniach wewnątrz budynków. Preparat stworzony na bazie naturalnych składników - jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Kolor różowy. Opakowanie 0,75 l.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...