Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4250198201932
Producent: Oli-Lacke

środek do mycia podłóg i innych powierzchni drewnianych

OLI-NATURA Holzseife to szlachetne mydło do drewna które jest ochronnym środkiem czyszczącym na bazie wysokiej jakości mydła do regularnej bieżącej pielęgnacji wszystkich olejowanych i woskowanych powierzchni drewnianych i korkowych podłóg wewnątrz pomieszczeń. Mydło pozwala intensywnie i łatwo czyścić podłogi chroniąc jednocześnie ich powierzchnię. Preparat jest wyjatkowo wydajny - rozcieńcza się go z wodą w stosunku 1:200. Raz na kilka miesięcy (w zależności od intensywnosci eksploatacji podłogi) zalecamy przeprowadzenie konserwacji, za pomocą systemowego środka Oli-Natura Holzpflegöl lub Oli-Natura Holzpflegewachs.

 

Skuteczny koncentrat z naturalnymi składnikami do regularnego czyszczenia i pielęgnacji. Szczególnie zalecany do podłóg drewnianych, poddanych obróbce Woskiem Twardym Olejnym, lecz także dla podłóg lakierowanych, podłóg laminowanych oraz płytek, ceramiki i PVC. Działa odtłuszczająco i nie wyjaławia podłogi. Szczególnie skuteczny w usuwaniu plam z coli, soków, piwa, mleka, kawy oraz innych domowych zabrudzeń. Zastosowanie: dolej do wody i przetrzyj podłogę na wilgotno.

 

Zastosowanie:

- dedykowany codziennej  pielęgnacji podłóg pokrytych olejami i olejowoskami

- może być stosowany do mebli, drzwi , paneli drewnianych,  podłóg

- szczególnie skuteczny w usuwaniu plam z coli, soków, piwa, mleka, kawy oraz innych domowych zabrudzeń

- do użytku domowego i czyszczenia dużych powierzchni w obiektach publicznych

 

Zalety Oli-Natura Holzseife:

- niezwykle wydajny (25 ml na 5 litrów wody);

- zapobiega wysuszaniu drewna

- czyści bez naruszania ochronnej powłoki olejów i wosków

- nie zawiera barwników i rozpuszczalników

- bezpieczny dla skóry

 

Co zrobić, aby nasze drewno nie szarzało?

Długotrwałe mycie wodą lub nieodpowiednimi środkami czyszczącymi   wysusza i niszczy powłokę drewna.  Najczęstszym objawem takiego stanu  są:

- utrata barwy (szarzenie)

- trwałe odbarwienia

- efekt brudnej powierzchni

 

Jak tego uniknąć?

Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie materiałów polecanych przez producenta , który dobrze zdaje sobie sprawę z tego jak reaguje jego produkt na poszczególne substancje zawarte w środkach do czyszczenia. Jeśli masz problem z kupnem produktu danej marki, możesz porównać go pod względem składu z innymi i w ten sposób wybrać odpowiedni środek

Do okresowej pielęgnacji polecamy Oli-Natura Holzpflegöl lub Oli-Natura Holzpflegewachs.

W zakładce obok znajduje się krótki film instrukażowy.

 

Dostępne opakowania: 1L

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Karta techniczna

Oli-Natura Holzseife to specjalistyczne mydło przeznaczone do mycia podłóg olejowanych i innych powierzchni drewnianych (mebli, drzwi, blatów). Sprawdza się jako środek do regularnego czyszczenia - skutecznie usuwa plamy powstałe podczas codziennego użytkowania. Dodatkowo zapobiega wysuszaniu drewna i zabezpiecza powierzchnię, nie naruszając przy tym powłoki olejów. Produkt cechuje wysoka wydajność - koncentrat należy rozcieńczać z wodą w stosunku 1:200 (25 ml na 5 l wody). Opakowanie 1 l.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...