Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7312797040132
Producent: Bona

Kup cały komplet !

Bona SOAP

mydło do mycia podłóg olejowanych

 

Pojemność: 1 litr

 

Środek czyszczący na bazie olejów roślinnych, służący do częstego czyszczenia i konserwacji olejowanych podłóg drewnianych. Bona Soap ożywia powierzchnię i pozostawia cienki film, który można wypolerować, by podłoga błyszczała.

 

> stworzony dla powierzchni olejowanych
> czyści i ożywia wygląd podłogi
> wysoce wydajny koncentrat
 

Koncentrat rozcieńcza się w wodzie: 100 ml/5 litrów wody

 

Dostępne opakowania: 1L, 5L

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Karta techniczna

Naturalne mydło Bona Soap to skuteczny środek myjący na bazie olejów roślinnych. Służy do codziennego czyszczenia i konserwacji drewnianych podłóg olejowanych. Odświeża i uzupełnia warstwę oleju. Środek pozostawia na powierzchni drewna cienki film, który można wypolerować tak, aby podłoga błyszczała. Jest wydajny i łatwy w stosowaniu - 100 ml produktu należy rozcieńczyć w 5 litrach wody. Można używać go zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Opakowanie 1 l.

Bona Soap to wysokiej jakości środek czyszczący do olejowanych podłóg drewnianych. Został przygotowany na bazie olejów roślinnych, dlatego nie dość, że usuwa trudne zabrudzenie, to na dodatek ożywia wygląd drewna. Po jego nałożeniu, na czyszczonej powierzchni powstaje cienki film – można go z łatwością wypolerować, dzięki czemu podłoga zacznie błyszczeć. Środek Bona Soap jest zalecany do częstego mycia, a także konserwacji podłoża. Wyróżnia się wysoką wydajnością. Dostępne opakowania: 1 litr i 5 litrów.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...