Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4250113314174
Producent: Saicos

Wosk dekoracyjny do drewna do użytku wewnętrznego

 

Saicos Colorwachs jest profesjonalnym preparatem służącym do malowania powierzchni drewnianych, który dodatkowo pielęgnuje i chroni drewno. Z powodzeniem można stosować go do renowacji mebli, zmiany koloru boazerii, drzwi, drewnianych listew, a nawet zabawek. Opracowany na bazie naturalnych olejów, jest bezpieczny dla zdrowia. Preparat jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wydzieliny organiczne (ślinę i pot), dlatego też można nim malować powierzchnie, które będą dotykane przez dzieci. Saicos Colorwachs występuje w kilkunastu wariantach kolorystycznych, które można ze sobą mieszać. 

 

Szczegóły użycia

 

Przeznaczenie: różnorodne powierzchnie drewniane

Sposób użycia: cienką warstwę preparatu nałożyć równomiernie na powierzchnię drewnianą, ewentualny nadmiar produktu wytrzeć ścierką. Saicos Colorwachs powinien wyschnąć całkowicie po ok. 8 godz. W celu nadania powierzchni intensywniejszej barwy, po wyschnięciu powtórzyć aplikację preparatu.

Uwaga! Produkt musi być zaaplikowany zgodnie z kierunkiem struktury drewna. Przed aplikacją drewno musi zostać dokładnie oczyszczone i wysuszone, a drewno lakierowane przeszlifowane.

Film instruktażowy: 

Kolor: malinowy transparentny 3033

 

Pojemność: 0,75 l

 

Wydajność opakowania: ok. 16 m2

 

Czas schnięcia: co najmniej 8 godz.

 

Przechowywanie: w zamkniętym pojemniku zdatne co najmniej 5 lat

Saicos Colorwachs 3033 to dekoracyjny wosk do powierzchni drewnianych. Idealnie nadaje się do zabezpieczenia drewna przed wnikaniem brudu i wilgoci, a także do konserwacji i dekoracji. Produkt stworzony z myślą o aranżacji kolorystycznej drewnianych drzwi, listw, boazerii, zabawek dziecięcych, starych mebli. Środek przeznaczony do drewnianych powierzchni wewnątrz budynków. Preparat na bazie naturalnych składników - jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Kolor malinowy. Opakowanie 0,75 l.