Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8014885049902
Producent: Borma

Borma Hard Furniture Wax Oil olejowosk do mebli

Kolor: bezbarwny

Pojemność: 1 litr

 

Hard Furniture Wax Oil jest mieszanką naturalnych olejów i wosków stosowaną do wykańczania surowych drewnianych powierzchni. Idealnie nadaje się do zabezpieczania mebli, drzwi i listew przypodłogowych drewnianych. Po zabezpieczeniu, powierzchnia zyskuje delikatne satynowe wykończenie o lekko bursztynowych tonach.

Olejowosk jest produktem łatwym do nakładania - stosując się do instrukcji na opakowaniu nie można zepsuć zabezpieczanej powierzchni; dodatkowo istnieje możliwość uzyskania większego blasku poprzez wypolerowanie drewna, po całkowitym wyschnięciu produktu.

Produkt przeznaczony do zabezpieczania drewna w pomieszczeniach.

Wydajność: 10-12 m2/ L

 

Produkt spełnia Normę EN 71-3 dotyczącą bezpieczeństwa mebli i zabawek pod kątem właściwości fizycznych i mechanicznych, aby nie stanowiły zagrożenia dla najmłodszych

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Produkt jest gotowy do użycia; do nakładania użyć pędzla lub szmatki
  • Nakładać jednolitą warstwę na oczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnię
  • Odczekać 15-20 min, następnie usunąć nadmiar
  • Pozostawiamy do wyschnięcia 10-12 godzin
  • Następnie nakładamy kolejną warstwę i ponownie pozostawiamy do wyschnięcia 12 godzin
  • Maksymalna twardość zostaje uzyskana na upłynięciu 24 godzin

Borma Hard Furniture Wax Oil to wysokiej jakości mieszanka wosków i olejów, stosowana do wykańczania surowych powierzchni drewnianych. Warto wykorzystać ją do skutecznego zabezpieczenia nie tylko mebli, ale też listew przypodłogowych i drzwi wykonanych z drewna. Zastosowanie tego produktu zapewnia lepszą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem czynników zewnętrznych. Po nałożeniu olejowosk zapewnia satynowe wykończenie, w lekko bursztynowych barwach. Dostępne opakowanie: 1l.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...