Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Producent: Rubio

Olej Rubio Monocoat Oil Plus 2C

do zabezpieczania powierzchni drewnianych

Rubio Monocoat to wysokojakościowy, dwuskładnikowy olej nowej generacji. Jego wyjątkowość tworzy, zastosowanie technologii pozwalającej na trwałe zabezpieczenie drewna przy użyciu zaledwie jednej warstwy produktu.  Po związaniu wolnych włókien celulozowych podłoże nie przyjmuje kolejnej dawki produktu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy łatwo uniknąć nakładania się warstw oraz znaków początkowych.

Powierzchnia zabezpieczona olejem Rubio Monocoat Oil Plus 2C wykazuje wysoką odporność na wodę i ciepło, co sprawia, że idealnie nadaje się do wykańczania drewna stosowanego w kuchni czy łazience.

Atest bezpiecznego kontaktu z żywnością

Olej Rubio spełnia wymogi „Fit for Food”, zgodnie z rozporządzeniem WE nr 1935/2004.  Oznacza to, że ​​można nim zabezpieczać blaty kuchenne, deski do krojenia oraz inne powierzchnie drewniane mające kontakt z żywnością.

0% LZO

LZO czyli lotne związki organiczne to substancje chemiczne uwalniane podczas używania produktów do wykańczania drewna. Kontakt z LZO może powodować alergie, problemy z oddychaniem oraz łzawienie - ma też negatywny wpływ na środowisko.  Rubio Monocoat jest produktem opartym na składnikach naturalnych, nie zawiera wody ani rozcieńczalników, a jego zawartość LZO, wynosi 0 %!  Dzięki takiemu rozwiązaniu, produkt jest bezpieczny zarówno w użyciu jak i dla środowiska.

Informacje dodatkowe:
  • Wydajność: 10-17 m2 / puszka 350 ml
  • Czas schnięcia: powierzchnia może być użytkowana po 24 - 36 godzinach od nałożenia produktu