Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4006850837977
Producent: Osmo

Lazura Olejna do Ochrony Drewna to dekoracyjna, transparentnie barwiąca powłoka do ochrony drewna na zewnątrz. Została opracowana na bazie naturalnych olejów roślinnych, które wnikają głęboko w drewno, zachowując jego elastyczność i zdrowy wygląd. Lazura nadaje drewnu piękny kolor, pozostawiając doskonale widoczny rysunek słojów drewna. Ta mikroporowata powłoka pozwala drewnu swobodnie oddychać, redukując jego pęcznienie i kurczenie się. Dzięki temu nigdy nie pęka, nie wybrzusza się, ani nie odpryskuje. Lazur działa hydrofobowo i jest nadzwyczaj odporna na warunki atmosferyczne oraz promienie UV. W celu odświeżenia wystarczy ją po prostu oczyścić i powtórnie przemalować; szlifowanie i gruntowanie powierzchni nie jest konieczne. Ta nowoczesna i wydajna lazura do drewna jest bardzo łatwa w aplikacji i renowacji – nie rozwarstwia się ani nie zasycha podczas nakładania. Lazura Olejna do Ochrony Drewna zawiera aktywne składniki chroniące ją przed atakiem pleśni, alg i grzybów i sprawdza się od dziesięcioleci, również w ekstremalnych warunkach klimatycznych.

  

Zastosowanie:
 
- do zabezpieczenia i transparentnego barwienia drewna na zewnątrz
- idealna do fasad, elewacji, wiat garażowych, balkonów, tarasów, bram, pergoli, mebli ogrodowych, altanek (elementy niestabilne wymiarowo) do drzwi, okien i okiennic (elementy stabilne wymiarowo).
 

Zalety:
 
- grunt i lazura do drewna w jednym
- hydrofobowa, odporna na działanie czynników atmosferycznych i promieni UV
- chroni drewno przed wodą i brudem
- mikroporowata powłoka pozwala drewnu swobodnie oddychać
- redukuje pęcznienie i kurczenie się drewna – nie pęka, nie łuszczy, ani nie odpryskuje
- łatwa aplikacja i renowacja – nie wymaga szlifowania ani gruntowania
- aktywne składniki chronią powłokę przed atakiem pleśni, glonów i grzybów
- bardzo wydajna (26 m2 z litra - drewno szlifowane, 12 m2 z litra - drewno szorstkie)
- nanosić 2 cienkie powłoki w odstępie 4-6 godzin
- zalecany do aplikacji Osmo wałek z microfibry lub pędzel

  

Dostępne opakowania: 0,125L; 0,75L; 2,5L. 

Opakowania 25L - na zamówienie.

 
 

Lazura olejna Osmo 702 do drewna to środek barwiący do ochrony zewnętrznych powierzchni drewnianych. Produkt nadaje powierzchniom drewnianym piękny kolor drewna modrzewiowego, pozostawiając widoczny rysunek słojów. Lazura jest odporna na promienie UV i warunki atmosferyczne, nie pęka, nie łuszczy i nie wybrzusza się. Pozwala drewnu oddychać, dlatego nie dochodzi do jego pęcznienia ani kurczenia. Lazura jest bardzo łatwa w aplikacji i renowacji – nie rozwarstwia się, nie zasycha. Opakowanie 2,5 l.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...