Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Woca

Woca Exterior Oil zalecany jest do gruntownego olejowania i konserwacji wszelkiego drewna na zewnątrz pomieszczeń takich jak: drewniane elewacje, meble ogrodowe, pomosty itp. Może być stosowany do tradycyjnych gatunków drewna (sosna, modrzew) jak też egzotycznych (teak, mahoń, ipe). Olej Exterior, bezbarwny, bardzo głęboko uwydatnia naturalny kolor i strukturę. Polecany jest do olejowania nowych powierzchni, natomiast do odnawiania starych powierzchni idealnie nadają się oleje pigmentowane, odtwarzające pierwotny kolor drewna. Możliwa jest również zmiana koloru bardzo starych, mocno zużytych powierzchni poprzez zastosowanie np. oleju szarego, antracytowego lub czarnego. Chroni drewno przed grzybami pleśniowymi i zawiera filtr UV.

Jeżeli są państwo zainteresowani innym kolorem (teak, czarny, szary, orzech, bangkirai, modrzew, antracyt, biały, rotbraun, oliwka, srebrny, świerk) prosimy o wcześniejszy kontakt.

Dostępne opakowania: 2,5 L

Woca Exterior Oil to olej służący do gruntownego zabezpieczania surowego drewna lub konserwacji powierzchni i elementów drewnianych na zewnątrz. Olej jest bezbarwny, dzięki czemu podkreśla prawdziwy rysunek i fakturę drewna. Wnika w jego głąb, zabezpieczając je od środka. Produkt chroni drewno przed promieniowaniem słonecznym, wilgocią i rozwojem niebezpiecznych dla zdrowia grzybów. Olej może być stosowany zarówno do rodzimych gatunków drewna, jak i do drewna egzotycznego. Opakowanie 2,5 l.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...