Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5907461801854
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Producent: Barlinek

Barlinek Protektor Blask to konserwant zabezpieczający podłogę przed wnikaniem brudu i kurzu, tworzący na powierzchni podłogi cienki film, który dodatkowo chroni lakier przed codzienną ekspolatacją.  Zalecany do stosowania raz na kilka miesięcy w celu usunięcia drobnych rys i zmatowień, odświeżenia i nadania blasku podłogi lakierowanej. Szczególnie polecany do pielęgnacji podłóg marki Barlinek.

 

Przed nałożeniem środka, zmyć podłogę Protektorem Komplet. Środek nałożyć bez rozcieńczania na czystą podłogę . Zostawić do wyschnięcia na 30 minut. Nie polerować, nie wycierać do sucha!

 

W zakładce obok znajduje się film instruktażowy.

 

Dostępne opakowania: 1L

Barlinek Protektor Blask to środek konserwujący do drewnianych podłóg lakierowanych. Chroni przed wnikaniem brudu i wilgoci w drewno oraz szczeliny międzydeskowe. Środek tworzy na powierzchni lakieru cienki film chroniący przed zarysowaniami i wycieraniem. Konserwacji należy dokonywać raz na kilka miesięcy w zależności od eksploatacji podłogi - pozwoli to na usunięcie drobnych i zmatowień, a także przywróci powierzchni wcześniejszy blask. Stosować bez rozcieńczania, nie wycierać. Opakowanie 1 l.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...