Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Producent: Loba

Loba ParkettCare jest preparatem przeznaczonym do pielęgnacji wszystkich typów podłóg lakierowanych. Środek ten jest oparty na bazie wodnej.

Wyjątkowość tego produktu podkreślana jest poprzez jego niezwykłą przyczepność do podłoża. Można go stosować na podłogi problematyczne - lakierowane wcześniej preparatami o podwyższonej odporności na ścieranie i mikrozarysowania (tzw. lakiery nawierzchniowe z formułą ANTI-SCRATCH, spotykane np. w linii deski barlineckiej Proffesional).

 Zaletami tegoż produktu są niewątpliwie doskonała ochrona podłoża przed zarysowaniami, idealny połysk oraz łatwość w stosowaniu.

Preparat jest gotowy do użycia, nanosimy go równomiernie na uprzednio umytą i osuszoną drewnianą powierzchnię. Po zabezpieczeniu całości podłoża, podczas schnięcia, nie zaleca się dokonywania poprawek - warstwa filmu preparatu zostaje wtedy naruszona, co może skutkować widocznymi zmianami w kolorycie nawierzchni. Środek wysycha całkowicie po około 1 godzinie od zastosowania.

Wydajność: ok. 25-35 m2/litr

Loba ParkettCare to uniwersalny środek do pielęgnacji wszystkich lakierowanych podłóg drewnianych. Odnawia połysk na zużytych podłogach i zmatowiałych powierzchniach. Chroni przed ścieraniem się lakieru i powstawaniem zarysowań. Środek oparty na bazie wodnej - charakteryzuje się dobrą przyczepnością, więc może być stosowany z powodzeniem także na lakierach z formułą anti-scratch. Preparat nanosić równomiernie na uprzednio umytą i osuszoną podłogę. Wydajność to max. 30 m2 na litr. Opakowanie 1 l.

Loba ParkettCare to preparat do pielęgnacji podłóg lakierowanych. Przygotowany został na bazie wody, dlatego jest w pełni bezpieczny także dla powierzchni delikatnych. Dzięki doskonałej przyczepności, środek gwarantuje skuteczną ochronę podłoża przed zarysowaniami. Dodatkowo, przywraca połysk starych, zmatowiałych podłóg drewnianych. Z powodzeniem może być stosowany również na powierzchniach zabezpieczonych wcześniej preparatami z formułą Anti-Scrath. Dostępne opakowania: 1l.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...