Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4014701617357
Producent: Loba

Lobadur WS 2K DUo lakier dwuskładnikowy wodny

Pojemność: 5 kg (lakier 4,55 kg, utwardzacz 0,45 kg)

Stopień połysku: półmat

Półmatowy lakier wodny Lobadur WS 2K Duo, przeznaczony do parkietów, podłóg drewnianych i nawierzchni korkowych. Gwarantuje wysoką klasę wytrzymałości, dzięki której nadaje się do użycia w pomieszczeniach często użytkowanych, takich jak budynki użyteczności publicznej, lokale gastronomiczne czy klatki schodowe. Lakier jest odporny na ścieranie i działanie środków chemicznych. Ma to wpływ na długotrwałe działanie na wysokim poziomie ochrony podłóg o różnej specyfice. Dostępne opakowania: 5l.

Wysokiej jakości dwuskładnikowy lakier wodorozcieńczalny, poliuretanowy. Świetny stosunek ceny do wydajności oraz możliwości wszechstronnego zastosowania. Zalety: nadaje się do stosowania w pomieszczeniach o najwyższym obciążeniu! Bardzo odporny na środki chemiczne i ścieranie. Dostępny także w wersji antypoślizgowej. Klasa wytrzymałości: pomieszczenia o bardzo wysokiej frekwencji np. lokale gastronomiczne, korytarze, lokale handlowe, stołówki i klatki schodowe.

 

Zalecany lakier podkładowy: Lobadur WS EasyPrime lub Lobadur PrimaSeal.

  

Dostępne opakowania: komplet 5L

Dostepne odcienie: półmat, połysk

 

Potrzebujesz więcej informacji?

  

Karta techniczna

Dwuskładnikowy lakier wodorozcieńczalny, poliuretanowy Lobadur WS 2K Duo. Jest bardzo odporny na ścieranie oraz działanie środków chemicznych, dlatego bardzo dobrze sprawdza się w obiektach użyteczności publicznej (restauracje, sklepy, galerie handlowe) i przestrzeniach o wysokiej frekwencji (klatki schodowe, korytarze). Można go stosować do parkietów, drewnianych podłóg oraz wykładzin korkowych, linoleum i PCV. Lakier jest dostępny w dwóch odcieniach: półmatowym albo z połyskiem. Opakowanie 5 l.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...