Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4010701616794
Producent: Loba

Lobadur WS 2K Duo lakier dwuskładnikowy wodny

Pojemność: 5L (lakier 4,55 kg + utwardzacz 0,45 kg)

Stopień połysku: połysk

Lobadur WS 2K Duo to dwuskładnikowy lakier wodorozcieńczalny, poliuretanowy. Doskonale nadaje się do parkietów, podłóg drewnianych oraz tak zwanych nawierzchni korkowych. Dzięki wysokiej klasy wytrzymałości, dobrze sprawdza się w pomieszczeniach często wykorzystywanych - w lokalach gastronomicznych, handlowych, na korytarzach i klatkach schodowych. Wyróżnia się wysoką odpornością na ścieranie oraz wpływ chemikaliów. Produkt występuje w dwóch odcieniu - połysk. Dostępne opakowania: 5l.

Wysokiej jakości dwuskładnikowy lakier wodorozcieńczalny, poliuretanowy. Świetny stosunek ceny do wydajności oraz możliwości wszechstronnego zastosowania. Zalety: nadaje się do stosowania w pomieszczeniach o najwyższym obciążeniu! Bardzo odporny na środki chemiczne i ścieranie. Dostępny także w wersji antypoślizgowej. Klasa wytrzymałości: pomieszczenia o bardzo wysokiej frekwencji np. lokale gastronomiczne, korytarze, lokale handlowe, stołówki i klatki schodowe.

 

Zalecany lakier podkładowy: Lobadur WS EasyPrime lub Lobadur PrimaSeal.

  

Dostepne odcienie: połysk, półmat

 

Potrzebujesz więcej informacji?

  

Karta techniczna

Dwuskładnikowy lakier wodorozcieńczalny, poliuretanowy Lobadur WS 2K Duo. Jest bardzo odporny na ścieranie oraz działanie środków chemicznych, dlatego bardzo dobrze sprawdza się w obiektach użyteczności publicznej (restauracje, sklepy, galerie handlowe) i przestrzeniach o wysokiej frekwencji (klatki schodowe, korytarze). Można go stosować do parkietów, drewnianych podłóg oraz wykładzin korkowych, linoleum i PCV. Lakier jest dostępny w dwóch odcieniach: półmatowym albo z połyskiem. Opakowanie 5 l.

Polecamy