Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Saicos

Wosk ochronny do podłóg olejowanych i korkowych

 

Saicos Wax Care 8111 to środek przeznaczony do regeneracji i odświeżenia mocno wyeksploatowanych powierzchni drewnianych i korkowych (podłogi, stoły, blaty robocze, meble). Produkt został opracowany na bazie naturalnych składników, dzięki czemu w bezpieczny sposób usuwa trudne plamy, zacieki, czy też ślady podeszw gumowych. Regularna pielęgnacja z wykorzystaniem Ecoline Wax Care chroni powierzchnię, regeneruje ją i odświeża. Produkt antypoślizgowy R9.

 

Szczegóły użycia

 

Przeznaczenie: powierzchnie drewniane i korkowe olejowane (podłogi, meble)

Częstość użycia: raz na 3 miesiące albo według potrzeb. Stosować przede wszystkim na miejsca często użytkowane, takie jak okolice stołów czy drzwiSposób użycia: aby odświeżyć powierzchnię drewnianą, wylać jedną nakrętkę produktu na drewno oraz rozetrzeć ściereczką. Zostawić do wyschnięcia na ok. 45 min, a następnie wypolerować. Aby usunąć trwałe plamy na powierzchni, nanieść preparat na drewno i usunąć je za pomocą miękkiej ściereczki. 

Kolor: biały 8111

 

Pojemność: 1 l

 

Wydajność z 1 litra na gładkim drewnie: 1 litr = ok. 100 m2, 1 zakrętka na ok. 1 m2

 

Czas schnięcia: ok. 45 min

 

Przechowywanie: w zamkniętym pojemniku zdatne bezterminowo. Produkt w formie płynnej nie jest zagrożony przemarznięciem – w celu przywrócenia należytych właściwości należy przetrzymać pojemnik przez kilka godzin w temperaturze pokojowej oraz dobrze wymieszać preparat.

 

Więcej informacji: karta techniczna

Saicos Wax Care 8111 to wosk przeznaczony do ochrony powierzchni drewnianych. Dzięki formie koncentratu idealnie nadaje się do stosowania na mocno zużytych podłogach lub meblach z drewna. Preparat posiada podwójne zastosowanie - może być używany okresowo do pielęgnacji i ochrony powierzchni lub doraźnie do usuwania trudnych plam i uporczywych zabrudzeń. Zapewnia meblom i podłogom właściwą ochronę przed kurzem i wilgocią. Środek stworzony na bazie naturalnych składników. Opakowanie 1 l. Kolor biały.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...