Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4006850882755
Producent: Osmo

Osmo Wosk Regeneracyjny 3098 (półmatowy)  jest przeznaczony do pielęgnacji i regeneracji podłóg drewnianych pokrytych powłokami Osmo (lub olejowanych). Preparat świetnie odświeża zmatowione i podniszczone powłoki. Regularne stosowanie pozwala uniknąć szlifowania i prac renowacyjnych.
 
Zastosowanie: Idealny do wszystkich drewnianych podłóg olejowanych (z litego drewna o różnych wzorach, desek podłogowych, podłóg korkowych i z płyty OSB), drewnianych schodów i mebli. Szczególnie zalecany do podłóg intensywnie użytkowanych (restauracje, muzea, centra handlowe i inne mocno uczęszczane obiekty publiczne).
 
Sposób użycia: wosk nakładać przy pomocy szpachli lub wałka Osmo i dokładnie rozprowadzić maszyną z białym padem. Nadmiar wosku usunąć. Na małe powierzchnie Wosk Regeneracyjny można nakładać niekłaczącą szmatką. Pozostawić do wyschnięcia przy dobrej wentylacji. Wygląd powłoki jest zależny m.in. od właściwości drewna, dlatego też każdorazowo przed nakładaniem zalecane jest wykonanie próby.
  
Czas schnięcia: około 3-4 godzin (w normalnym klimacie, temperaturze 23oC / 50% wilgotności powietrza). W niskich temperaturach i/lub przy wysokiej wilgotności powietrza wydłuża się czas schnięcia.
  
Wydajność: 1L wystarcza na ok. 40-60 m2.
Półmatowy wosk regeneracyjny Osmo 3098 jest przeznaczony do pielęgnacji i regeneracji podłóg drewnianych pokrytych olejami lub powłokami Osmo. Produkt do okresowego stosowania - przy regularnym użytkowaniu wydłuża żywotność podłóg i pozwala uniknąć prac renowacyjnych. Skutecznie poprawia wygląd podniszczonego i zmatowiałego drewna. Preparat jest szczególnie zalecany do powierzchni o dużej eksploatacji. Czas całkowitego schnięcia wosku to 3-4 godziny, wydajność - 40-60 m2 na litr. Opakowanie 1 l.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...