Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Walrus Oil

Kup cały komplet !

Olej do blatów i desek CUTTING BOARD OIL

Pojemność:  56 ml

Kolor: bezbarwny (naturalny)


Walrus CUTTING BOARD OIL jest w 100% bezpieczny dla żywnościwolny od toksyn i syntetyków, przeznaczony do nowych powierzchni drewnianych a także do regeneracji starych. Wreszcie powstał wytrzymały olej do blatów, który nie wymaga wielu warstw! Pozostawia jedwabiście gładkie wykończenie z głębokim naturalnym kolorem i lekkim połyskiem. Idealna proporcja składników utrzymuje naturalne odcienie drewna, jednocześnie odpychając wodę i cząsteczki jedzenia podczas użytkowania. Najlepsze jest to, że zastosowanie zajmuje tylko kilka sekund.

Każdy produkt wyprodukowany przez Walrus Oil jest w 100% bezpieczny w kontakcie z żywnością. Wszystkie składniki są uważane przez FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków) za bezpieczne dla powierzchni mających kontakt z żywnością. 

 

- Bezpieczny dla skóry

- Bezpieczny dla kontaktu z żywnością

- Przyjazny weganom

- Nie zawiera rozpuszczalników

- Opracowany i stworzony w USA

 

Obszary zastosowań:  idealny do blatów kuchennych, desek do krojenia, bloków rzeźniczych, drewnianych naczyń i sztućców, dziecięcych zabawek, itp.

 

Wskazówka: do bieżącego mycia powierzchni zabezpieczonej olejem do blatów najlepiej jest stosować dedykowane mydło Walrus CUTTING BOARD SOAP.

 

Ciekawostka: czy wiesz, że drewniane deski do krojenia są przeznaczone do długiego użytku i mogą "żyć" tak długo, jak żyją żółwie morskie? Przy odpowiednim wykańczaniu i konserwacji drewniane deski do krojenia mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Tu właśnie do akcji wkracza olej Walrus CUTTING BOARD OIL.

 

Sposób użycia:

 1. Nałóż równomiernie cienką warstwę oleju na drewno za pomocą wałka, szmatki, pędzla, itp.

2. Odczekaj 12-24 h.

3. Spoleruj nadmiar oleju za pomocą czystej ściereczki lub pada polerskiego.

4. Zostaw do wyschnięcia na 24-48h.

5. Aby uzyskać większą głębię i kolor - nałóż drugą warstwę.

6. Przez kilka pierwszysch dni nie zmywaj drewna "na mokro" i w miarę możliwości chroń je przed wodą (olej będzie suchy w dotyku dużo szybciej, ale do uzyskania pełnej odporności chemicznej wymaga więcej czasu).

 

 

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...