Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Producent: Osmo

Osmo 6609 to wysoce skuteczny specjalny środek do odświeżania i oczyszczania zszarzałego drewna, pozwala na nowo ukazać naturalny charakter drewna wystawionego na działanie czynników atmosferycznych, sprawia, że ciepły, naturalny kolor drewna staje się znowu widoczny. Osmo 6609 żel posiada łagodny zapach; ulega rozkładowi biologicznemu. Szczotka w zestawie.

 

  • środek w płynie; do powierzchni zewnętrznych
  • zalecany szczególnie do desek tarasowych i drewnianych fasad
  • zastosowanie: w zależności od szarości nierozcieńczony lub rozcieńczony wymieszać z wodą. Po około 15 minutach usunąć szarość za pomocą szczotki i dużej ilości wody. Po dokładnym wysuszeniu pomalować innym produktem ochronnym Osmo.
  • łatwa i skuteczna aplikacja - nie spływa z pionowych powierzchni
  • 1 litr wystarcza na ok. 10-30 m2  (w zależności od szarości)

 Środek dostępny również w 0,5 litrowych opakowaniach

Środek Osmo 6609 do usuwania szarości z drewnianych powierzchni zewnętrznych. Skutecznie czyści zszarzałe drewno i przywraca mu świeży kolor. Przeciwdziała słońcu i warunkom atmosferycznym poprzez odnawianie naturalnego rysunku drewna. Produkt został stworzony z myślą o myciu desek tarasowych i drewnianych elewacji. W zależności od stopnia zszarzenia preparat stosować rozcieńczony lub nierozcieńczony, powierzchnię myć szczotką dołączoną do zestawu i spłukać obficie wodą. Opakowanie 2,5 l.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...