Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4006850902712
Producent: Osmo

Osmo środek do mycia podłóg i innych powierzchni drewnianych 8025

 

Pojemność: 5 litrów

 

Wysoce wydajny koncentrat do czyszczenia tarasów drewnianych. Idealny również do czyszczenia drewnianych płotów, ekranów, bram i mebli ogrodowych.

 

- wysoce skuteczny koncentrat

- do czyszczenia drewna na zewnątrz

- usuwa oporne zabrudzenia


- 1 litr wystarcza na wyczyszczenie ok. 30­-100 m² (w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni drewna)

 

Środek do Czyszczenia Tarasów powinien zostać wymieszany z wodą (proporcje, w zależności od stopnia zabrudzenia, powinny wynosić od 1:25 do maks. 1:1). Po naniesieniu roztworu na powierzchnię, szorować zabrudzenia szczotką wzdłuż włókien drewna. Po zakończeniu czyszczenia powierzchnię należy spłukać czysta wodą. Należy unikać bezpośredniego kontaktu roztworu z roślinami i elementami ozdobnymi.Do odświeżenia zszarzałych powierzchni zalecamy Żel od usuwania szarości drewna Osmo. Odpowiednia konserwacja drewna sprawia m.in., że powierzchnia mniej się brudzi, dlatego o zakończeniu czyszczenia zalecamy pokrycie desek tarasowych jednym z Olejów tarasowych Osmo (np. Bangkirai, Modrzew, itp.).

 
Środek do czyszczenia tarasów Osmo jest dostępny w opakowania: 1 litr i 5 litrów

Profesjonalny środek przeznaczony do czyszczenia tarasów drewnianych marki Osmo to wydajny koncentrat, który skutecznie usuwa wszystkie, nawet oporne, zabrudzenia. Może być stosowany zarówno do czyszczenia tarasów, jak również do mycia innych drewnianych elementów zewnętrznych - płotów, ekranów, bram czy mebli ogrodowych. Przed aplikacją produkt wymieszać z wodą (w proporcji od 1:25 do 1:1). Zabrudzone powierzchnie czyścić szczotką wzdłuż włókien drewna, a następnie spłukać. Opakowanie 5 l

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...