Wczytuję dane...

Zabezpiecznie/konserwacja powierzchni

Drewniany blat to piękny i stylowy element każdej kuchni. Odpowiednio pielęgnowany, z czasem, nie tylko nie traci swojego naturalnego uroku, ale wręcz nabiera szlachetności i elegancji.  Niestety, każdego dnia wykonujemy szereg czynności, które mogą wpłynąć na naruszenie jego powłoki ochronnej. Mikrourazy, nieustanny kontakt z wodą i różnymi płynami, używanie nieodpowiednich środków czyszczących to najczęstsze przyczyny, które wpływają na niszczenie naszego blatu.

Zatem, co możemy zrobić aby do tego nie dopuścić? Odpowiedź jest prosta. Pielęgnacja, pielęgnacja i jeszcze raz pielęgnacja!

Odpowiednia pielęgnacja markowymi środkami konserwującymi, potrafi wydłużyć żywotność naszego blatu i to bez szlifowania ! Stosowanie raz na kilka miesięcy oleju pielęgnacyjnego odświeża i regeneruje drewno, równocześnie sprawiając, że niewielkie uszkodzenia i zarysowania przestają być widoczne. Stosując taką pielęgnację uzupełniamy wypłukany dotychczas olej, powodując, że drewno naszego blatu na nowo odzyskuje piękny i nieskazitelny wygląd.  

Wygodnymi w użyciu i równie skutecznymi produktami do konserwacji blatów są żele pielęgnacyjne, które także posiadamy w ofercie naszego sklepu. Ich żelowa konsystencja pozwala na precyzyjne nałożenie produktu, dokładnie tam gdzie jest on potrzebny, bez obaw nadmierne zużycie preparatu. Efekty pielęgnacji żelem są błyskawiczne! Już po jednym użyciu, powierzchnia blatu jest wyraźnie ożywiona i gładka. Co wiecej zaletą tych produktów jest tworzenie powłoki o podwyższonej wytrzymałości, dzięki czemu dodatkowo zabezpieczymy drewno przed działaniem wody.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów