Wczytuję dane...

Oleje i olejowoski

Oleje i olejowoski są produktami, które sprawiają, że naturalne drewno nabiera eleganckiego charakteru i pięknego wyglądu, ale również przyczyniają się do podniesienia jego trwałości i odporności na zabrudzenia czy ścieranie. Jakkolwiek należy zaznaczyć, że są to dwa zupełnie inne preparaty.

 

> Oleje wnikają głęboko w strukturę drewna, utwardzają się podczas kontaktu z tlenem, w naturalny sposób je zabezpieczając i chroniąc od środka. Mogą być stosowane do różnego rodzaju powierzchni drewnianych, zatem nie tylko do podłogi, ale i do schodów, drzwi czy mebli bądź blatów z drewna. Występują w wielu kolorach, zatem z łatwością można wybrać produkt komponujący się z wizją Twojego wnętrza.

 

> Olejowoski stanowią natomiast kombinację oleju i wosku – tym samym mają cechy obu tych środków. Oprócz zabezpieczenia drewna klasycznym naturalnym olejem, powierzchnia posiada dodatkową warstwę ochronną w postaci twardej powłoki z wosku. Olejowosk jest szczególnie zalecany  do podłóg i schodów ale także drzwi, blatów i mebli użytkowanych wewnątrz pomieszczeń. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę olejów i olejowosków, dzięki którym z powodzeniem zakonserwujesz czy odnowisz swoją podłogę lub inne drewniane elementy wyposażenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów