Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4250198203004
Producent: Oli-Lacke

olej pielęgnacyjny do drewna

 

Pojemność: 1 litr

 

Oli-Natura Holzpflegeöl jest głęboko działającym, szlachetnym olejem do pielęgnacji i odświeżania naturalnych olejowanych powierzchni. Olej Oli-Natura ma działanie regenerujące i jednocześnie pielęgnujące. Wyrównuje niewielkie uszkodzenia, a podłoga odzyskuje na nowo głębię i blask. Produkt ma właściwości antystatyczne, a powierzchnia jest skutecznie chroniona przed wodą i zabrudzeniami. Odświeżanie można przeprowadzić całościowo, a także partiami. Produkt nie zawiera substancji biobójczych ani środków konserwujących, utwardzony jest nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i roślin. Zapewnia odporność na ślinę i pot zgodnie z normą DIN 53 160 oraz wypełnia normę DIN EN 71-3 (bezpieczeństwo zabawek).

 

Olej Oli-Natura można stosować na:

- meble

- blaty

- schody

- podłógi drewniane

- parkiety

- podłógi korkowe

- polecany również do powierzchni fabrycznie olejowanych ( wykonać próbkę powierzchni)

 

 Sposób użycia:
  1. Powierzchowne zanieczyszczenia usunąć za pomocą szczotki lub odkurzacza. W zależności od potrzeby powierzchnię zmyć za pomocą OLI-NATURA Holzseife lub OLI-AQUA CLEAN  zgodnie z zaleceniami producenta i pozostawić do wyschnięcia.
  2. Zawartość opakowania przed użyciem dobrze wymieszać
  3. Całościowe odświeżanie dużych powierzchni: Nanieść Holzpflegeöl równomiernie cienką warstwą za pomocą spryskiwacza ok. 10-20 g/m² (50-100 m²/l), po krótkim czasie ( max. 10 minut) wypolerować białym padem ręcznie lub maszyną talerzową
  4. Odświeżanie partiami mniejszych powierzchni: Rozprowadzić za pomocą białego pada nasączonego Holzpflegeöl (ok. 10-20 g/m²). Po max. 10 minutach nadmiar należy zebrać za pomocą suchej szmatki bawełnianej.
  5. Powierzchnię przed użytkowaniem pozostawić do wyschnięcia na co najmniej 12 godzin, jednak najlepiej do następnego dnia. W pierwszych dniach nie należy zmywać na wilgotno
 

Oferujemy olej w wersji bezbarwnej, jak również w kolorze białym (do podłóg olejowanych na biało).

 

Dostępne opakowania: 1L

 

Potrzebujesz więcej informacji?

 

Karta techniczna

 

Oli-Natura Holzpflegeöl służy do pielęgnacji i renowacji olejowanych powierzchni drewnianych takich jak podłogi, parkiety, schody, blaty, meble. Regeneruje i zabezpiecza powierzchnię, powodując, że jest odporna na wodę i zabrudzenia. Dodatkowo ma właściwości antystatyczne. Olej jest łatwy w użyciu - należy go nanieść na czystą powierzchnię za pomocą spryskiwacza (większe powierzchnie) bądź pada (mniejsze powierzchnie). Produkt jest dostępny w dwóch wersjach: bezbarwnej i białej. Opakowanie 1 l.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...