Wczytuję dane...

Oleje do blatów

Oleje do blatów kuchennych znajdujące się w ofercie naszego sklepu to produkty najwyższej jakości, tworzone na bazie naturalnych olejów roślinnych, żywic i wosków. Posiadają liczne certyfikaty, niezbędne dla środków dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Powierzchnie pokryte tymi olejami są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin. 

 Produkty w tej kategorii są łatwe w zastosowaniu. Aby zabezpieczyć blat, nie trzeba posiadać specjalistycznych sprzętów. Wystarczy bawełniana ściereczka, wałek do oleju lub pędzel, a każdy majsterkowicz bez problemu zrobi to sam !

 Po utwardzeniu oleju, blat staje się odporny na zabrudzenia typowe dla użytkowania blatów kuchennych tj. rozlanie wina, kawy czy wody.  Wysoka temperatura również nie jest mu straszna!  W odróżnieniu od lakierów, postawienie gorącego garnka czy kubka z herbatą, nie powoduje uszkodzeń powierzchni ( tj. nieestetycznych odbarwionych "kółek" ). Oleje do blatów pozwalają drewnu swobodnie "oddychać" , dzięki czemu mamy pewność, że z czasem powierzchnia naszego blatu nie zacznie się łuszczyć, pękać czy odpryskiwać

Sortuj według:
Wyświetl po produktów