Wczytuję dane...

Kleje i grunty

Żeby cieszyć się piękną, drewnianą podłogą przez długie lata, trzeba nie tylko o nią dbać. Bardzo istotne jest właściwe przygotowanie podłoża przed zamontowaniem podłogi, tj. użycie odpowiednich gruntów, a potem klejów.

 

>Grunt jest używany w celu zwiększenia przyczepności kleju do podłoża, oraz odpowiednio je wzmacnia, dlatego też nie może odbiegać przeznaczeniem od zastosowanego kleju. Oba typy produktów powinno natomiast dobierać się do rodzaju podłoża - zatem do podłóg z drewna należy wybrać grunt i klej przeznaczony do powierzchni drewnianych. Oferowane przez nas nowoczesne produkty są całkowicie bezpieczne, bezzapachowe i bardzo praktyczne. Grunty efektywnie wzmacniają powierzchnie chłonne oraz niskochłonne przed klejeniem za pomocą profesjonalnych środków – niektóre sprawdzają się przy wzmocnieniu nawet bardzo słabych podłoży

 

  >Kleje będą mogły być zastosowane do różnych rodzajów podłóg drewnianych (litych desek, parkietu czy mozaiki). Łatwo je zaaplikować, a dodatkowym plusem jest to, że większość nie zawiera rozpuszczalników ani wody. W przypadku trudnych technicznie podłoży można dodatkowo dobrać środki pomocnicze – maty odsprzęglające z włókniny poliestrowej służąca jako warstwy redukujące naprężenia pod klejonym parkietem (stosowane do bardzo słabych podłoży).

Sortuj według: Wyświetl po produktów