Wczytuję dane...

Naprawa uszkodzeń

Uszkodzone w małym stopniu powierzchnie drewniane można samodzielnie naprawić przy pomocy specjalistycznych pisaków czy całych zestawów naprawczych. Nie należy zapominać jednak o tym, że produkt trzeba dostosować do rodzaju powierzchni, którą chcemy udoskonalić.

 

> Do retuszu niewielkich ubytków na powierzchniach lakierowanych (takich jak listwy MDF, meble, czy też szafki kuchenne) świetnie sprawdzi się mały, poręczny pisak, dzięki któremu będzie możliwe precyzyjne naniesienie farby (bezpiecznie i bez skapywania nawet na pionowych powierzchniach!)

 

 >Z kolei z naprawą uszkodzeń powstałych na parkietach, schodach i deskach podłogowych powinien poradzić sobie specjalistyczny zestaw naprawczy, w skład którego wchodzą m.in. wypełniacz w kilku kolorach, korektor pędzelkowy z berbarwnym lakierem, szpachelka wraz z gąbką i włóknem szarym, ściereczka, a nawet specjalny przyrząd do topienia wypełniaczy na baterie. Zestaw tego rodzaju z pewnością będzie odpowiedni do napraw nieco głębszych zarysowań, małych ubytków, wgnieceń lub uszkodzonych krawędzi. Jeśli zatem szukasz odpowiedniego produktu, który poprawi wygląd Twojej podłogi, przejrzyj ofertę naszego sklepu, z pewnością znajdziesz w nim coś dla siebie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów