Wczytuję dane...

Oleje

Olej do drewna mozna stosować przy wykańczaniu mebli , schodów i podłóg, do wszystkich gatunków drewna, nakładać ręcznie lub maszynowo. Olej do podłóg pozwalauzyskać  bardzo odporną i łatwą do pielęgnacji powierzchnię,  która zapewnia doskonałą odporność  na chemiczne środki czystości i płyny. Jednocześnie drewno ma zapewnioną wymianę gazową co ma pozytywny wpływ na mikroklimat w pomieszczeniu.Oleje do drewna chronią  drewno od wewnątrz i na zewnątrz,  zachęcają  swoim wyglądem  i strukturą ,aby je oglądać i dotykać.

 

Transparentny olej zapewnia naturalny wygląd o podkreślonej głębi, pory drewna pozostają otwarte a  wspaniały rysunek drewna przyciąga wzrok . 

 

Kolorowe oleje dodatkowo nadają drewnu barwę. Pigmenty podkreślają strukturę  drewna i sprawiają, że powierzchnia uzyskuje odpowiednią kolorystykę. Do wyboru pozostaje paleta kolorów od czarnego poprzez różne odcienie szarości aż  po śnieżno- biały. Poza tym wszystkie kolorowe oleje mogą być mieszane między sobą, dzięki czemu użytkownik może komponować własne kolory.

Tak samo jak w przypadku olejowosków - olejowaną podłogę można naprawić miejscowo, bez konieczności cyklinowania całego pomieszczenia. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów