Wczytuję dane...

Oleje tarasowe

Drewno jest naturalnym, ciepłym i klasycznym materiałem, który sprawdza się właściwie w każdym pomieszczeniu domu czy mieszkania. Jednak czasem mamy obawy, aby ułożyć drewnianą podłogę na tarasie z uwagi na szereg czynników, które mogą przyczynić się do uszkodzenia surowca (chodzi m.in. o promieniowanie UV, grzyby, owady czy ogień). Jednak przy odpowiedniej pielęgnacji drewnianej podłogi tarasowej oraz jej systematycznej konserwacji, drewno zachowa świeżość i piękno na długie lata.

 

> Efektywnym rozwiązaniem służącym do konserwacji drewna na zewnątrz są oferowane przez nas specjalistyczne oleje. Zazwyczaj mogą być używane do różnych gatunków tego surowca. Oleje tarasowe wygładzają powierzchnię drewna, pielęgnują je, zabezpieczają przez wnikaniem brudu i wody, a także chronią drewno przed szarzeniem pod wpływem szkodliwego promieniowania UV. Z tego względu za ich pomocą warto przeprowadzić zarówno olejowanie nowych powierzchni, jak i odświeżenie nieco starszych podłóg.

 

> W sytuacjach wymagających szczególnej pielęgnacji, np. przy zabrudzeniach i zielonym nalocie z mchów i glonów, czy też zszarzałym drewnie, należy sięgnąć po przeznaczone do tego celu produkty , dzięki którym skutecznie pozbędziesz się zanieczyszczeń. Wspomniane środki możesz znaleźć w zakładce "ochrona drewna na zewnątrz" , następnie "środki do czyszczenia i pielęgnacji drewna"

Sortuj według:
Wyświetl po produktów