Wczytuję dane...

Pielęgnacja płytek , paneli i podłóg winylowych

Drewniane podłogi są piękne i ponadczasowe – to fakt. Jednak od pewnego czasu podłogi laminowane swoją prostotą i elegancją dorównują swoim drewnianym odpowiednikom. Nowoczesne powierzchnie laminowane są odporne na ścieranie, odbarwienia, plamy, a płyta nośna pod wpływem nacisku nie odkształca się. Są bardzo wytrzymałe, ale przy tym stosunkowo łatwe w pielęgnacji. Oczywiście nie znaczy to, że do ich wyczyszczenia wystarczy płyn uniwersalny i mokry mop. Żeby skutecznie, a także bezpiecznie usunąć zanieczyszczenia z podłogi laminowanej, należy zrobić to za pomocą specjalnych produktów przeznaczonych do czyszczenia tego typu powierzchni. 

 

> Oferowane przez nas środki mające neutralne pH z łatwością poradzą zarówno z codziennym sprzątaniem, jak i z doprowadzaniem do porządku bardzo brudnych podłóg. Dodatkowym atutem produktów jest to, że mogą być stosowane nie tylko do podłóg laminowanych, ale również do winylowych i ceramicznych.

 

> Do wyczyszczenia powierzchni laminowanych innego typu (blaty, szafki, drzwi) świetnym rozwiązaniem będzie użycie preparatów w atomizerze. Skutecznie usuwają one zanieczyszczenia, są łatwe w użyciu, nie pozostawiają na powierzchni smug, a przy tym posiadają właściwości antybakteryjne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów