Wczytuję dane...

Maty zabezpieczające

Drewniana podłoga wymaga specjalistycznej pielęgnacji i systematycznego czyszczenia, jednak nawet to nie zawsze uchroni ją przed mechanicznymi uszkodzeniami powstałymi na skutek tarcia mebli o jej powierzchnię. Szczególnie często winowajcą jest krzesło biurowe na kółkach, które przez to, że jest ciągle przesuwane w tym samym miejscu, prowadzi do powstawania mniej lub bardziej głębokich rys. Produktem, który z powodzeniem będzie pełnił funkcję bariery między kółkami krzesła a powierzchnią podłogi, jest przezroczysta mata ochronna. Prostokątna, okrągła, większa lub mniejsza - w zależności od potrzeb, położona w strategicznych miejscach skutecznie będzie skutecznie chronić drewno przed zarysowaniem i głębokimi uszkodzeniami. Akcesoria ochronne tego rodzaju mogą być wykonane z różnych materiałów. 

 

>Szczególnie polecane są maty wykonane z poliwęglanu - są krystalicznie transparentne i wyjątkowo odporne na czynniki mechaniczne.

 

> Alternatywnym, bardziej ekonomicznym rozwiązaniem będą maty z wytrzymałego, półprzezroczystego tworzywa polipropylenowego. W naszym sklepie znajdziesz zarówno poliwęglanowe, jak i polipropylenowe maty najwyższej jakości, dzięki któym Twoja drewniana podłoga na długo pozostanie zabezpieczona.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów