Wczytuję dane...

Sprzęt do pielęgnacji podłóg

O tym, że podłogi należy czyścić regularnie, nie trzeba nikomu przypominać. Odpowiednie środki czyszczące to jedno, ale równie istotny jest sprzęt, za pomocą którego czyści się podłogę.

 

 >Oczywiście mop to podstawa. Oferowane przez nas mopy są bardzo funkcjonalne – w zależności od końcówki, za ich pomocą można nie tylko czyścić, ale również odkurzać i konserwować podłogę. Większość z nich posiada wbudowany pojemnik na środek czyszczący, a także ma dostępną funkcję spryskiwacza, dzięki której nadmiar wody nie dostanie się na podłogę.

 

 > Na początek warto pokusić się o zakup zestawu pielęgnacyjnego, czyli mopa, preparatu do czyszczenia oraz odpowiednich nakładek. Później wystarczy regularnie dokupować produkty myjące oraz potrzebne akcesoria – pady, ściereczki.

 

 >Przy sprzątaniu dużych powierzchni użytkowych sprawdzi się natomiast specjalistyczna maszyna polerska. Za jej pomocą można wyczyścić i pielęgnować podłogi drewniane, kamienne, linoleum, a także inne twarde wykładziny. Po dodaniu nakładki ze szczotką maszyna polerska jest w stanie również wyczyścić także gres czy płytki. Pamiętaj, że tylko profesjonalny sprzęt w połączeniu z odpowiednimi środkami sprawią, że skutecznie pozbędziesz się zabrudzeń ze swoich podłóg.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów