Wczytuję dane...

Nowości marki Artelit.

W zeszłym tygodniu w ofercie naszego sklepu pojawiły się produkty marki Artelit.

 

Linia do podłóg lakierowanych obejmuje intensywny zmywacz Artelit PM-100 oraz konserwant i środek myjący w jednym - Artelit PM-120.

Intensywny zmywacz stosuje się podobnie jak inne tego typu środki, natomiast to co wyróżnia konserwant/środek myjący PM-120 to to, że posiada on właściwości antypoślizgowe. Rozcieńczony stosujemy do bieżącego przemywania podłogi, natomiast nierozcieńczony jako dodatkowe zabezpieczenie lakieru.

 

Drugi zestaw do pielęgnacji podłóg olejowanych składa się z mydła Artelit OL-680 do codziennej pielęgnacji, natomiast do odświażania i zabezpieczania podłogi służy Artelit PM-690. Jest to klasyczny olej pielęgnacyjny, szybkoschnący.

 

Środki te wskazane są jako systemowa pielęgnacja podłóg zabezpieczonych lakierami i olejami marki Artelit, ale swobodnie można je stosować na podłogi zabezpieczone produktami innych producentów. Co ciekawe Artelit to marka polskiego koncernu Selena (inne znane marki to np. Tytan). Ceny ich produktów są atrakcyjniejsze w porównaniu do zagranicznych marek, więc zachęcają do zakupu Uśmiech